LEDuzstadisana.lv

No idejas līdz risinājumam!


       Misija - Nodrošināt pilnu servisu apgaismojuma jomā. Realizēt visdažādākos apgaismojuma projektus, sākot no projektu izstrādes un beidzot ar LED gaismekļu uzstādīšanu. Veicināt induviduālu pieeju klientiem, lai sekmētu sabiedrības izpratni par mūsdienīgu, daudzfunkcionālu un energoefektīvu apgaismojumu.

      Vīzija - Kļūt par vadošo  pakalpojuma sniedzēju Latvijā, apgaismojuma jomā, piedāvājot pilna cikla servisu gan privātpersonām, gan juridiskām personām.

  1. LEDuzstadisana.lv piedāvā - LED lentes uzstādīšana, elektromontāžas darbi, LED gaismekļu un to aksesuāru uzstādīšana, apkalpošana, remonts un noma, apgaismojuma projektu vizualizācijas izstrāde kā arī industriālu projektu izstrāde un realizēšana. 
  2. LEDuzstadisana.lv sadarbojas ar vadošajiem energotaupīgā LED apgaismojuma ražotājiem pasaulē. Plašais piedāvājuma klāsts ļaus atrast sev tīkamus produktus katrai gaumei un prasībām. 
  3. Individuāla pieeja katram projektam dod iespēju klientam justies īpašam un ļauj sasniegt katra klienta vēlmes un uzstādītos mērķus. Mums ir svarīga mūsu reputācija, tāpēc nodrošinam augstāko servisa kvalitāti un nodrošinam garantiju mūsu sniegtajiem pakalpojumiem. 
  4. Kompānija garantē kvalitatīvu servisu, ar elastīgu cenu sistēmu. Mūsu darbs ir jebkādas sarežģītības pakāpes apgaismes projektu izstrāde, palīdzība realizēšanā, montāža objektos, sākot no dzīvojamām ēkām līdz ražošanas ēkām.
  5. Mūsu kompānijas kvalificētajiem darbiniekiem ir ilggadēja pieredze apgaismes ierīkošanas sfērā. Kompānijas mērķis ir rast pēc iespējas efektīvāku risinājumu tieši Jums.
  6. Lai nodrošinātu ātru un kvalitatīvu klientu apkalpošanu, esam arī izveidojuši internetveikalu www.ledveikals.lv 
  7. Atrodamies Talsos, bet veicam apgaismojuma risinājumus visā Latvijā.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.