Par mums

Atrodamies Talsos, bet veicam apgaismojuma risinājumus visā Latvijā.

  1. Leduzstadisana.lv - LED apgaismojuma risinājumi: elektromontāžas darbi, LED  gaismekļu un to aksesuāru uzstādīšana un noma. Apgaismojuma vizualizācijas izstrāde.
  2. Leduzstadisana.lv sadarbojas ar vadošajiem energotaupīgā LED apgaismojuma ražotājiem. Mūsu komandai ir liela pieredze darbā ar dažāda lieluma sarežģītības pakāpes objektiem. Mūsu uzdevums ir maksimāli kvalitatīva un efektīva projektu realizācija.
  3. Individuāla pieeja katram pasūtītājam dod iespēju detalizēti izvērtēt mūsu klientu pieteikumus un vēlmes. Mums ir svarīga mūsu reputācija un servisa kvalitāte, nodrošinot garantiju pakalpojumu sniegšanai.
  4. Kompānija garantē kvalitatīvu servisu, ar elastīgu cenu sistēmu. Mūsu darbs ir jebkādas sarežģītības pakāpes apgaismes projektu izstrāde, palīdzība realizēšanā, montāža objektos, sākot no dzīvojamām ēkām līdz ražošanas ēkām.
  5. Mūsu kompānijas kvalificētajiem darbiniekiem ir ilggadēja pieredze apgaismes ierīkošanas sfērā. Kompānijas mērķis ir rast pēc iespējas efektīvāku risinājumu tieši Jums.
  6. Lai nodrošinātu ātru un kvalitatīvu klientu apkalpošanu, esam arī izveidojuši internetveikalu www.ledveikals.lv 

Pirkumu grozs